
- Dit evenement is voorbij.
Alice in Wonderland (4+) door Mariska Simon
6 maart 2022 @ 14:30
€9,00
De rups en Alice keken elkaar een tijdje zwijgend aan.
‘Wie ben jij?’ vroeg de rups.
Een beetje verlegen antwoordde Alice:
‘Op dit moment weet ik dat niet zo goed, meneer.
Ik weet nog wel wie ik was toen ik vanmorgen opstond,
maar sindsdien ben ik geloof ik al een paar keer veranderd.’
Al meer dan 150 jaar geleden schreef Lewis Carroll het boek “Alice’s Adventures in Wonderland’’. Inmiddels kent iedereen het blonde meisje in het blauwe jurkje. Maar Alice is veranderd.
En hoe! Ze heeft haar blauwe jurkje verruild voor een hoodie. Haar keurige schoentjes voor stoere gympen. En huilen? Daar doet ze niet meer aan! Alice kijkt stoer de wereld in door haar ronde brilletje.
Maar als Alice veranderd is, is Wonderland dan nog wel hetzelfde? Heeft het konijn nog wel haast? Is de rups nog wel raadselachtig, de hoedenmaker zo gek als een deur. Of is iedereen een beetje in de war?




Hieronder is een advertentie weergegeven. Deze zijn belangrijk om het platform gratis te houden voor bezoekers.